při sledován v televizi sportovních přenosů mám dojem,že běžci
těšně před cílem zpomaluji-je to jenom klam v televizi?,
Doplňuji:
souhlasím před cílem finišují,ale otázka nebyla zodpovězena PROČ
připohledu na TV to vyopadá,že zpomalují ???
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 6143 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Předpokládám,že máte na mysli poslední metry před cílem. Tam bych to viděl na záměrně zpomalený záběr, aby divák lépe zaregistroval pořadí běžců probíhajících cílem. Mělo by se jednat spíše o krátké tratě,kde je průběh cílem vyrovnanější než třeba u maratonu-tam při průběhu cílem u jednotlivých(oddělených) závodníků jsem toto nepozoroval.
| 0 Nominace Nahlásit |
Řekl bych, že spíše jakoby doskakují do cíle. Nesníží moc rychlost, ale když už nejsou síly…
| 0 Nominace Nahlásit |
Řekla bych, že jde opravdu jen o klam… běžci v cílové rovince naopak nasazují tempo maximální. Vyjímkou může být situace, kdy se někomu povede „utéct“ natolik, že je n cílové rovince sólo a zpomalí aby si vychutnal vítězství.
| 0 Nominace Nahlásit |
protože je to oprvadu klam, stejně jako když mrkneš na jedoucí auto – kola se mu točí pozpátku
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 455 | |
| marci1 | 271 | |
| Kepler | 220 | |
| annas | 219 | |
| gecco | 146 | |
| elkon | 144 | |
| Alesh | 139 | |
| hanulka11 | 135 | |
| led | 128 | |
| mosoj | 120 |
| Atletika |
| Cyklistika, MTB |
| Fotbal |
| Hokej |
| Motorsport |
| Rekreační sport |
| Ostatní sport |