jandmil

Proč se ve sdělovacích prostředcích vandalům a chuligánům, kteří s fotbalem nemají nic společného, stále říká fanoušci?

To nechápu, může mi to někdo vysvětlit?

Nejlepší odpověď
iceT

Pro me to tedy nejsou fanousci,je to banda agresoru,kteri s fandovstvim nemaji nic spolecneho,jen si chteji nekde vybit testoreron.Videl jste film Proc?Mnou velice otrasl,a to jsem ho videla jako hodne mlada.

Další odpovědi
Mili @

Protože stojí na stadiónu v tzv. kotli a vyřvávají jméno toho kterého klubu, tzv. jim fandí – a pak si jdou rozbít navzájem držky!
:-///
A slušní lidi se bojí jít kolem stadiónu, aby taky nějakou nechytli…
kvůli „taky fanouškům“…
Ten film jsem taky viděla, něco otřesného!!!!

ten který je

Proč se těmto primitivům říká fanoušci také nevím,ale jinak velice trefně položená otázka.

mojitek

souhlasim s tim co tady uz odpovedeli.Ja kdysi fotbal miloval,byl jsem brankar,ale poslednich xxx let kdyz v TV narazim na fotbal,tak rychle prepinam na cokoliv jineho. A to diky tem primitivum -pardon,vlastne „fanouskum“ ..

led

Zatiaľ nikto nemal tú správnu odvahu to predefinovať aj právne.