Kepler

Proč se nepořádají závody sériových supersportů?

Dovedete si představit tu nádheru, kdyby vedle sebe závodily Bugatti, Ferrari, Porsche, Mercedesy, Jaguáry a další slavné značky? To by byla pastva pro oči! A také vynikající reklama.

https://pixaba­y.com/illustra­tions/bugatti-speed-motor-vehicles-3974383/

Odpovědi
Schluker

Poradaji se amaterske zavody, kde lze jezdit i se seriovymi vozy. Profesionalni serial jenvudy svazan prisnymi pravidly, kterym se vozy musi prizpusobit, je tedy takrka nemozne, aby jezdily seriove vozy. Povinne vybaveni muze zahrnovat naprikld ochranny ram, hasici system, killswitch atd. Je toho mnoho, dle konkretni souteze.