Kateřina 22

Proč se mi vytvořené stránky na blogger.com zobrazují světle, jakoby se clonou?

Zdravím, vytvořila jsem si blog a kromě příspěvků jsem vytvořila i stránky. Dala jsem normálně „nová stránka“, napsala název, text a vložila obrázek. Vše vypadalo dobře. Ale když si pak zobrazíme tuhle stránku v náhledu, text je světloučký, šedivý místo černý, jakoby za clonou. Nevím jak to vysvětlit správně. Můžu poprosit o radu, jak se toho zbavit a aby se text zobrazoval normálně? Stalo se to také někomu z vás?
Děkuju

Odpovědi
anonym

Vzhled tvého blogu určuješ volbou MOTIVU (patří k tomu nejen celkové rozvržení, obrázkové ilustrace, ale i barevné podání textu a nastavení písma). Pokud ti stávající motiv stránky nevyhovuje, stačí jej vyměnit za jiný.