stana73

Proč se mi na některých stránkách v dolní liště píše-hotovo, ale na stránce došlo k chybě a je výstražný trojůhelník?

Doplňuji:
Mám explorer a zatím jsem jiný nezkusila,mám Windows 7 Professional

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Protože na stránce došlo k chybě-to je většinou napsno na internet exploreru a to je celkem normální.
Dporučuji jiný prohlížeč a ne tento.

Další odpovědi
blesk26

Je to proto, že se exploreru něco nelíbí v javascriptu na stránce. Může to být opravdu chyba programátora, ale může to také být nějaká blbost, která se nelíbí jen exploreru. Pro vás to může znamenat, že třeba nebudou na stránce fungovat nějaké javascriptové prvky.

A přidávám se k doporučení ostatních, zapomeňte na explorer a pořiďte si Operu, Firefox nebo Chrome :)

Děda Louda

U IE8 na Vistě se s tím setkávám taky.

dědapetr

Na Mozille Firefoxu se to dělá taky,mám XP profesionál.