Michal Kole

Proč obchodům svítí výlohy a je krásně vidět do celé prodejny? To aby byli dobře vidět kradoucí zloději?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, a také je to proto, aby zloději viděli na to, co vlastně kradou. Víc by do očí bilo, kdyby si museli svítit baterkou.

Další odpovědi
briketka10

většinou se svítí jen v těch co je velmi cenné zboží,
jako zlato apod. potom v těch velkých prodejnách
ve městě, ale v těch menších vídám světla méně,
kvůli prostoru, protože mají výlohy plné zboží a tam
si zloději můžou řádit, jak chtějí, proto si berou na
pomoc baterky a většinou parkujou vzadu ze dvora..
ze silnice nebývá do obchodu ani zpravidla přístup :)

led

Postupujú podľa hesla
vidieť a byť videný…pomôž zlodejovi ako sebe samému, menej ti zničí, nasnímaj ho pekne kamerou a máš reklamu svojho obchodu:
„Ani zlodej neodolá nášmu tovaru ani v noci. Predbehnite nášho zlodeja. Nakupujte u nás cez deň.“

Funna

proč se ptáš, když si umíš i správně odpovědět…