antihabsburg

Proč menší borovici teď v zimě začalo od konce žloutnout jehličí?

Nejlepší odpověď
badisko

bo bagr ?…zkus ji reklamovat …!!!!…sorry na blbou otazku blba odpoved !!! nazac nastup!!!!

Další odpovědi
Drap

Zřejmě nedostatek vláhy. Taky to může být choroba.

manon

Nepíšeš, jestli je borovice normálně zasazená na zahradě, v květináči (pozor na promrzání kořenů zboku – květináč zapustit do země nebo dobře něčím obalit), nebo uříznutý vánoční stromek…

Kajdamajda

Protože jehlice,pokud jsou na suchu a bez vody žloutnou,nebo z nedostatku živin.Spíše u malých stromů.

elektrikář

Příčin může být mnoho kyselá voda z deště, sucho, nějaká choroba. V bezmrazých dnech skus kořeny stromku důkladně prolít vodou. Spíš než tady ti poradí nějaklý lesník.