Pepe32

Proč když se hraje posledních pár minut zápasu a jeden tým vede jen o gól, začně vyhazovat puky a tím je daruje soupeři?

Neni lepší držet puk na hokejkách a šetřit čas?

Nejlepší odpověď
zbynekplzen

Když bude tým držet puk na hokejce bude okamžitě napadán a je velká pravděpodobnost , že ho ztratí a tím má soupeř větší šanci skorovat ještě dřív ,když vyhodí maj možnost třeba oddechu ,před dalším vhazováním , a když vyhodí šikovně ,mohou i vystřídat , je důležité si uvědoomit , že hráči už mají za sebou skoro celý zápas síla ubývá a tak je každé střídání a zdržení o pár vteřin hodně ceněno. Ještě je jedna věc ,čím dál od brány je puk ,tím je větší šance nedostat gol…