Reezo

Proč nekomunikuje televize s PC ohledně zvuku, předtím to bezproblému šlo?

Problém Zvuku z PC do TV. Od přestěhování nekomunikuje televize s PC ohledně zvuku, předtím to bezproblému šlo.

Zdravíčko, mám problém se zvukem. Dříve jsem měl propojenou televizi s počítačem a po přestěhování nejde zvuk přes televizi. PC ji normálně vidí, ale zvuk prostě nejde. Když strčím flashku do televize tak v pohodě hraje s krásným ozvučením. Už jsem z toho zoufalej.

Odpovědi
anonym

  1. zkontroluj si nastavení ve Směšovači zvuku na PC
  2. zkontroluj si, zda nemáš na TV ztlumený zvuk na daném (zřejmě HDMI) vstupu