VanEgg

Problem s tiskárnou HP psc 2175

Na mojí tiskárně se pořád ukazuje < Enter zarovná kazety.> Když zmáčknu Enter vytiskne se nějaká stránka s různými čárami a barevnými políčky. Jakmile se tato stránka dotiskne ptá se vás to ihned znovu a udělá to úplně to samé a když to nezmáčknete nemůžete kopírovat a skenovat.
Děkuji VanEgg

Nejlepší odpověď
Hlada

Nejspíš jde o kontrolní výtisk, na kterém máte označit nejlepší tisk, pak ho oskenovat, čímž zadáte parametry pro zarovnání hlavy. Podívejte se do manuálu, jak se to konkrétně dělá u této tiskárny.

Další odpovědi
Funna

různé čáry a políčka je kalibrační kontrolní výtisk…co takhle restart…nebo přeinstalaci ovladače…nabo „zahrkat“ s tonery…nebo ji hodit rovnou z okna? .-)