funky

Problém s ext. zvukovou kartou. Při zajiskření v el. síti (zásuvka, sepnutí zářivky..) začne „chrčet“

Zvukovka je připojena k notebooku pomocí USB, nemá vlastní adaptér do el.sítě… Napadlo mne zda by nepomohla přepěťová ochrana před zdroj notebooku?

Odpovědi
151kbar151

Kup si nový pojistky a vůbeco ty serepetičky kolem kabelů a máš to. A nebo i ta ochrana, já ji mám všude.