přítel ztratil rozsudek o rozvodu co s tím?

Rozváděl se v roce 1996 v září v Ostravš,ale i když to má napsáno v OP nestačí to,prosím poradte co s tím,prosím.Dě­kujeme moc za odpověd.Jsme spolu už skoro 15 let,máme 10 letou dceru a tolik bychom se chtěli vzít. poradíte nám?Taranová Jarmila

Nejlepší odpověď
kropitko

jak radí Miroslav,ale rychlejší bude k tomu soudu zajít.

Další odpovědi
Miroslavst

No možná se bude muset vrátit zpět k bývalé manželce, když nemá ten rozsudek o rozvodu :D Ne, teď vážně. Ať napíše na soud, který manželství rozvedl a vyžádá si opis rozsudku i s vyznačením nabytí právní moci.
Bohužel matrika s tím nemá nic splolečného. Ta vede pouze údaje na základě předožených dokladů.

anonym

Jít na matriku,odbor občansko-správní.
Platný doklad totožnosti.100 Kč.
Radši ještě zavolat,ověřit si to.

cukrar

požádat soud o opis.

glorie

požádejte o opis soud