jirka F

Připojujete si počítač na televizi a jakým stylem?

Já většinou přes hdmi dříve přes šroubovací kabel

Odpovědi
Kepler

a) přes hdmi

Chybí jiná možnost, a nevím, co je to šroubovací kabel. Můj počítač je starší, proto nemá port HDMI. Takže to mám přes VGA a zvuk jde z TV přes sluchátkový jack do zesilovače s bednama.

ElonMusk

a) přes hdmi

Chybí jiná možnost.
Občas sdílím obrazovku přes tlačítko ve Windows 10. I iOS obrazovku lze jednoduše jedním tlačítkem sdílet na chytrou televizi. Mám za to, že přenos probíhá přes Bluetooth.

Vojta24

a) přes hdmi

nemáš „jinou odpověď“, nepoužívám ani hdmi ani šroubovací kabel, používám bežnou datovou síť, hry si přenáším z počítače na obrazovku pomocí datové sítě (a aplikace STEAMLINK v TV), youtube, facebook, a další videa z telefonu stejně tak, jen pomocí datové sítě (a aplikace MIRACAST v TV). Filmy z domácí NASky také přehrávám přes datovou síť (a aplikaci KODI v TV).

Datovou sítí se myslí buď klasický síťový kabel TP nebo bezdrátové WIFI (dostatečně rychlé, takže na 5GHz).

iceT

a) přes hdmi

anebo na ntb nastavení obrazovky

anonym

a) přes hdmi

elkon

Používám WiFi. Je to rychle a nepotřebuji žádný kabel. Každý také nemá PC u televize.

Vojta24

asi tak, jinak technologie která to umožňuje se jmenuje MIRACAST pokud by to někdo hledal a při nákupu televize je rozhodně vhodné si ověřit, že tuto technologii televizor umí.

Pak si totiž nejen přenesete přes wifi na tv jakýkoliv film či hru z PC ale třeba z chytrých telefonů a tabletů android máte pak u všech video přehrávačů takovou nenápadnou ikonu https://www.pngwa­ve.com/png-clip-art-kggkl , na kterou když kliknete pošlete video rovnou na tv obrazovku. Je to velmi pohodlná věc. Žádný kabel nepotřebujete celé se to odehraje přes WIFI