jirka F

Připojujete si počítač na televizi a jakým stylem?

Já většinou přes hdmi dříve přes šroubovací kabel

Zajímavá 0 před 132 dny Sledovat Nahlásit

Odpovědi
Kepler

a) přes hdmi

Chybí jiná možnost, a nevím, co je to šroubovací kabel. Můj počítač je starší, proto nemá port HDMI. Takže to mám přes VGA a zvuk jde z TV přes sluchátkový jack do zesilovače s bednama.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

ElonMusk

a) přes hdmi

Chybí jiná možnost.
Občas sdílím obrazovku přes tlačítko ve Windows 10. I iOS obrazovku lze jednoduše jedním tlačítkem sdílet na chytrou televizi. Mám za to, že přenos probíhá přes Bluetooth.

0 Nominace Nahlásit

Vojta24

a) přes hdmi

nemáš "jinou odpověď", nepoužívám ani hdmi ani šroubovací kabel, používám bežnou datovou síť, hry si přenáším z počítače na obrazovku pomocí datové sítě (a aplikace STEAMLINK v TV), youtube, facebook, a další videa z telefonu stejně tak, jen pomocí datové sítě (a aplikace MIRACAST v TV). Filmy z domácí NASky také přehrávám přes datovou síť (a aplikaci KODI v TV).

Datovou sítí se myslí buď klasický síťový kabel TP nebo bezdrátové WIFI (dostatečně rychlé, takže na 5GHz).

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit

iceT

a) přes hdmi

anebo na ntb nastavení obrazovky

0 Nominace Nahlásit

USERR5

a) přes hdmi

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
elkon

Používám WiFi. Je to rychle a nepotřebuji žádný kabel. Každý také nemá PC u televize.

Vojta24

asi tak, jinak technologie která to umožňuje se jmenuje MIRACAST pokud by to někdo hledal a při nákupu televize je rozhodně vhodné si ověřit, že tuto technologii televizor umí.

Pak si totiž nejen přenesete přes wifi na tv jakýkoliv film či hru z PC ale třeba z chytrých telefonů a tabletů android máte pak u všech video přehrávačů takovou nenápadnou ikonu https://www.pngwave.com/… , na kterou když kliknete pošlete video rovnou na tv obrazovku. Je to velmi pohodlná věc. Žádný kabel nepotřebujete celé se to odehraje přes WIFI

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet