Avatar uživatele
jirka F

Připojujete si počítač na televizi a jakým stylem?

Já většinou přes hdmi dříve přes šroubovací kabel

Zajímavá 0 před 1342 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

a) přes hdmi

Chybí jiná možnost, a nevím, co je to šroubovací kabel. Můj počítač je starší, proto nemá port HDMI. Takže to mám přes VGA a zvuk jde z TV přes sluchátkový jack do zesilovače s bednama.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ElonMusk

a) přes hdmi

Chybí jiná možnost.
Občas sdílím obrazovku přes tlačítko ve Windows 10. I iOS obrazovku lze jednoduše jedním tlačítkem sdílet na chytrou televizi. Mám za to, že přenos probíhá přes Bluetooth.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vojta24

a) přes hdmi

nemáš „jinou odpověď“, nepoužívám ani hdmi ani šroubovací kabel, používám bežnou datovou síť, hry si přenáším z počítače na obrazovku pomocí datové sítě (a aplikace STEAMLINK v TV), youtube, facebook, a další videa z telefonu stejně tak, jen pomocí datové sítě (a aplikace MIRACAST v TV). Filmy z domácí NASky také přehrávám přes datovou síť (a aplikaci KODI v TV).

Datovou sítí se myslí buď klasický síťový kabel TP nebo bezdrátové WIFI (dostatečně rychlé, takže na 5GHz).

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

a) přes hdmi

anebo na ntb nastavení obrazovky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

a) přes hdmi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkon

Používám WiFi. Je to rychle a nepotřebuji žádný kabel. Každý také nemá PC u televize.

před 1342 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vojta24

asi tak, jinak technologie která to umožňuje se jmenuje MIRACAST pokud by to někdo hledal a při nákupu televize je rozhodně vhodné si ověřit, že tuto technologii televizor umí.

Pak si totiž nejen přenesete přes wifi na tv jakýkoliv film či hru z PC ale třeba z chytrých telefonů a tabletů android máte pak u všech video přehrávačů takovou nenápadnou ikonu https://www.pngwa­ve.com/png-clip-art-kggkl , na kterou když kliknete pošlete video rovnou na tv obrazovku. Je to velmi pohodlná věc. Žádný kabel nepotřebujete celé se to odehraje přes WIFI

před 1340 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet