Avatar uživatele
Franta Jouda

Přidávání limonády bez povolení

V obci máme park, kdybychom si do něj dali stůl a prodávali rozlévanou limonádu, musíme mít povolení prodeje? Myslím tím že bychom to prodávali jenom jeden den…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dust8 před 280 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Samozřejmě, je potřeba mít koncesi, nebo živnostenský list. Představuješ si to jako „Hurvínek válku“. A ještě zdravotní průkaz, protože jde o potravinu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě, že musíš mít povolení na prodej. Dodržet hygienické předpisy a také mít povolení na pronájem místa. Park neni nikoho z vás, ale obce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
john0000000

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal půjčku schválenou 19. prosince 2022 a půjčku jsem obdržel 20. prosince 2022. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nás nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Avatar uživatele
Dochy

ad) živnostenský list, koncese – mám za to, že nahodilý příjem je možné realizovat i bez toho. Ale chtělo by to poradit se s někým zkušenějším (viz různé „bleší trhy“ a další události lokálního významu, kde např. zásobovánímí domácími limonádami často zajišťují maminky s dětmi za nějaký drobný peníz…

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání