stryda

Nevíte, co znamená bílé písmeno F, které se objeví při vypnutí televize Sony Bravia?

Stalo se mi po prvé při vypnutí TV Sony Bravia se v pravém rohu obrazovky objeví bílé písmeno f nevíte co to znamená když je tv. vypnutá

Při vypnutí televize Sony Bravia se na obrazovce objeví bíle písmeno f

Odpovědi
Hufnágl

Bílá barva značí, že je televizor vypnutý, je nastavený režim vypnutého obrazu nebo probíhá aktualizace softwaru.

Hufnágl

Tak vidíš, annas. I před tvoji opravou jsem pochopil zadání. Ztrapňuješ se.