Jahoda

Přehrávání filmu v PC ve Windows Media Player.

Dobrý večer.

Mám problém. Už jsem si stáhla pár filmů, které jsem si zatím nevypálila na DVD, ale mám je uložené v PC. Rozhodla jsem se, že si je v PC pustím. Film se mi spustí v programu Windows Media Player. A ten problém – film běží chvíli dobře, ale za chvilku se začne sekat. Trvá to cca 3–5 sekund. Potom to jde zase dobře – cca půl minuty. Jenže… Když se to zasekne, zvuk běží dál, takže je potom další problém – obraz je pozadu, než zvuk. Co mám tedy dělat, aby se mi přehrávání filmů ve Windows Media Player nesekalo a zvuk i obraz šli současně?

Za odpovědi předem moc děkuji.

Hezký večer 🙂
Doplňuji:
Filmem to není. Všechny filmy mají koncovku „avi.“.

Nerozumím zkratkám – GOM, VLC

BS player někde mám (myslím), ale nemohu ho najít. KM player bych si tedy ráda stáhla. Kde ho stáhnu?

Mám ještě QuickTime. Ten jsem teď zkoušela, ale vůbec to nepřehrávalo.

Jelikož potom nemohu svoji otázku doplnit, napíši do diskuze. Tak se tam koukněte . Děkuji 😉

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Mě to zase WMP nepřehraje vůbec. Kašlu na něj a nepoužívám ho.
Používám KM player nebo BS player. Na DVD filmy u KM playeru si nemůžu stěžovat.

Další odpovědi
HOMER

Co dělat,vyzkoušet jiný film(jestli to není filmem),jiný přehrávač např VLC,přeinstalovat media player,vypnout současně běžící programy(jestli máš pomaleší pc),a to nejdůležitější použít antivir a antispyware.
Doplňuji:
já přehrávám téměř všechny formáty v Media playeru a nemám s ním žádný problém,pouze neumí titulky,na ně mám VLC,ale jakýkoli přehrávač by jej jistě dokázal nahradit.
Media player je přesto můj oblíbený,líbí se mi např. možnost stažení spousty vzhledů a vizualizací.Na avi soubory jej doporučuji.

Fred

Doplnte prosim jakou priponu ma soubor, ktery spoustite (napr. „avi“).
Ja stahuji filmy ve formatu AVI a prehravam je v GOMu. Neni s tim problem. Windows Media Player prilis nedoporucuji.
Doplňuji:
Rozhodne nepovazuji za nejdulezitejsi pouzit antivir – toto neni situace, ktera nejak ukazovala na vir.
Zkuste proste jiny prehravac:
GOM a VLC jsou programy (prehravace AVI), ktere jsou volne ke stazeni. Staci zadat jejich nazev do googlu a treba ze „Stahuj“ stahnout a nainstalovat.
Muzete take zkusit nektery z tech programu, ktere uz v pocitaci mate, pokud by se vam je podarilo najit. Hledat je muzete v nabidce Start(vlevo dole) > Vsechny programy
nebo je muzete primo zadat vyhledat v pocitaci.

HOMER

Ještě doplním,že antivir je jedním z nejdůležitějších programů,kdo se někdy setkal s virem jistě potvrdí,a proto ho takto označuji.V mojí odpovědi je záměrně zařazen až jako poslední možnost.

Pak dej vědět jak to dopadlo.

HOMER

…VLC media player.
Stáhneš na http://www.sta­huj.centrum.cz/
kde můžeš i ten antivir a spoustu dalších užitečných programů(vždy sleduj hodnocení a počet stažení).

Všeho moc škodí.(nepotřebné programy odinstaluj) a na ploše je dobré mít vždy pouze zástupce,počítač a tím i přehrávání filmů,může velmi zpomalovat několik GB filmu na ploše .