ivca11

prášek Bonux

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s pracím práškem Bonux? Díky

Nejlepší odpověď
kropitko

úplně normalní prášek,asi tak na úrovni prášku,co kupuji v Normě,jen ten z Normy vyjde 10kg na 100,–kč

Další odpovědi
anonym

Ja jsem ho pouzila jen jednou a jiz nikdy vice ho nechci ani zdarma.

anonym

Koupila jsem ho několikrát a protože jsem s ním nebyla spokojena, už ho nekupuji. Informace o složení jsou na obalu uvedeny, ale pro moje oči jsou nečitelné. Možná je to tedy ekologický pášek bez všelijakých přísad, fosfátů a rozjasňovačů, což všichni považujeme za správné, ale raději klidně dál pereme v těch neekologických. Mně se to týká také. Měla bych svůj přístup přehodnotit.

panenka

S tymto pracím práškem mám dobré zkušenosti ještě kupuji palmex.

Marky71

Mám s ním také dobré zkušenosti, obdobný je Palmex

Jahoda

Já s tímto pracím práškem dobré zkušenosti nemám… :( Raději si připlatím a peru v tom pracím prášku kde vím, že se mi to vyplatí a stojí mi to zato si nějakou tu stovku připlatit ;o). Já kupuji Persil. Někdy i Palmex. :)