IvkaH

Poznáte když má někdo prodloužené vlasy ?

Odpovědi
Millisek

No když je prodloužení špatně udělané, tak to bohužel poznat je ;)

JarkaHor

Pokud o prodloužení uvažuješ a chceš ho mít dobře udělané, tak doporučuju kontaktovat paní, co spolupracuje s eshopem clipinhair.cz, protože ta svou práci odvádí precizně.

Millisek

taky mám vlasy z www.clipinhair.cz a vlasy mají opravdu kvalitní a oceňuji zákaznický servis, protože jsem potřebovala pomoct s výběrem odstínu a přes email mi poradili :)

JarkaHor

Jezdím za paní do Brna až z Prahy, protože je fakt šikovná a doporučuji ji i kamarádkám co se chystají na prodlužko.