kubik!

Používají hennu i v kadeřnictvích?

Chtěla bych se zeptat, zda používají hennu i v kadeřnictvích nebo jestli se uchylují pouze k chemickým barvám, které nejsou tak časově náročné.
Chtěla bych hennu zkusit, chtěla bych jen zvýraznit svou přirozenou barvu vlasů, kterou mám zrzavě měděnou, ale nemá to ten šmrc, který bych chtěla, ale chemie se mi do vlasů cpát nechce, když jsem si jí tam doteď nedávala. A u chemických barev jsou vždy výrazné odrosty, což prý u henny tolik není vidět.

Odpovědi
ivzez

Zkuste si do kadeřnictví zajít se domluvit.
Hennu byste si pravděpodobně musela přinést vlastní,
pro jistotu i s návodem.

anonym

Pokud ji někde používají, jde o velkou výjimku – henna se chová poněkud ´nevypočitatelně´ a běžné kadeřnice si takovou komplikaci nelajsnou…
😉