DusanOrlik

:::Potřebuju pomoct:::

Zdravím,potřeboval bych najít obrázek(obal) pro hru: JAZZ JACKRABBIT 2: ZIMNÍ DOBRODRUŽSTVÍ,pot­řeboval bych ho do mého e-shopu.Díky za odpověď!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nehledě na to, že porušuješ kodex, nebylo by na škodu, pokud by jsi zapojil své mozkové závity při hledání uvedeného obrázku.
Ty provozuješ e-schop a my ti jej máme vytvářet? A ty nakonec slízneš tu pomyslnou smetanu?
Dále se domnívám, že pokud použiješ pro svou výdělečnou činnost něčí obrázek uveřejněný na internetu, dopouštíš se minimálně porušení autorského práva.
Nezlob se na mě, ale zapracuj taky sám.
A mimochodem po zadání názvu do vyhledávače vyběhne spousty obrázků, jen si vybrat.