lusylla

Kolik metrů pletiva potřebuju na oplocení pozemku o rozloze 8000m(ČTVEREČ­NÍCH)??

Odpovědi
Kelt

Je třeba vypočítat obvod daného pozemku a k tomu je třeba znát údaje, délka a šířku pozemku, pokud je to obdélník. Když je to trojúhelník nebo jiný tvar, je to to samé.
Při stejném obsahu, má čtverec nejmenší obvod.
Víš co, vezmi si provázek, kolíky a změř si obvod pomocí provázku, a pak si to změř a budeš to vědět přesně. Ale rozměry pozemku by měly být dané v katastrální mapě.

Drap

Jaký tvar a jaké rozměry má pozemek ? Je to kruh, nebo trojúhelník, ? Může to být samozřejmě i čtverec, nebo obdélník.

Michálek1245

Dobrý den, já trochu přemýšlím, jestli je dotaz míněný vážně. Obvod obdélníku spočítají i třeťáci na Základní škole. A co teprve potom, až budete na https://www.plot-eshop.cz/nosniky-plotovych-poli/ vybírat nosníky plotových polí. To si budete muset asi dostudovat vysokou školu, mladá paní. :) No, doufám, že se vám to podařilo. Nebo si spíš myslím, že jste to přenechala firmě, že? :)

lusylla

Délka jedné strany je 433m…je to obdelníkový tvar…díky

anonym

Délka jedné strany je 433 m…
Pozemek má rozlohu 8000 sqm…
Takže šířka je cca 18 m.
Obvod se počítá tak, že sečteš délky jednotlivých stran – 433+433+18+18=902 m…
;-D
Lusyllo – opravdu chceš podnikat, když si nevíš rady ani s takovými prkotinami?