Avatar uživatele
zjentek

Potřebuji v chromu otevřít cztorrent, což nelze (viz podotázka). Jak to obejít a web otevřít?

Tento web nemůže poskytnout zabezpečené připojení

Web tracker.cztorren­t.net používá nepodporovaný protokol.
ERR_SSL_VERSI­ON_OR_CIPHER_MIS­MATCH

Klient a server nepodporují společnou verzi protokolu SSL nebo šifrovací sadu. Tento problém bývá často způsoben tím, že server požaduje šifrovací algoritmus RC4, který již není považován za bezpečný.
_____________­______________

Díky Hlade. Tak jsem zadal přesně dle tvých pokynů a vyskočilo mně:

Tento web nemůže poskytnout zabezpečené připojení

Web tracker.cztorren­t.net používá nepodporovaný protokol.
ERR_SSL_VERSI­ON_OR_CIPHER_MIS­MATCH

Fakt to mám zavirovaný?

(Upozorňuji, že jedu bomby na XPéčkách a tak snad tohle nemá vliv, že ne. Prosím také alienadrona, protože ten mi kolikrát zachránil kejhák i tehdy, kdy VŠE už selhalo.)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1730 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Tak neotvírej v Chromu, ale v jiném prohlížeči.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

"bomby na XPéčkách " ano tohle bohužel tedy vliv skutečně má … protože podpora ze strany výrobců prohlížečů pro tento OS byla ukončena takže pro něj už nevytváří aktualizace. V důsledku toho používáš nějaké velmi staré verze prohlížečů které mohou způsobovat u pokročilejších web technologií problémy s kompatibilitou … řešením je přechod na moderní os, klidně třeba windows 7 nebo ubuntu linux je to jedno v těch to fungovat zaručeně bude protože pro ně snadno získáš nejnovější verze prohlížečů, a to je pro web podstatné.

Upřesni v diskusi jaké verze prohlížečů používáš, ale domnívám se že problém bude právě v tom, že rozhodně ne aktuální.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Mně jde otevřít ve všech prohlížečích, které tu mám momentálně nainstalované.
IE, Seznam, Firefox i Chrome. Do vyhledávacího pole zadej „tracker.czto­rrent.net“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

kašli na XPéčka, postupem času to bude jen horší ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hlada

Myslím, že chyba bude v tom, že současné verze prohlížečů už nefungují pod XP. Co si vzpomínám, tak Chrome přestal fungovat jako první. Poslední byl Firefox, nevím ale, která verze.

před 1730 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

„nefunguje“ v tom smyslu, že mně chrom na XP zcela běžně funguje, jen cztorrent neotevřu? I tak je možný to chápat? Protože jiný problém, než se zmiňovaným webem, v chromu nemám. Vše běží, jak má. To spíše Mozilla se po několika posledních aktualizacích adobe „odporoučela“.

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jistě, nějaká verze ti tam asi funguje, ale jen zastaralá, ty potřebuješ aktuální pokud má web fungovat spolehlivě. Myslet si že na verzi nezáleží a že stačí mít jen „nějaký firefox“ a „nějaký chrom“ třeba z roku 2005 je těžce iluzorní. Prohlížeče se interně s každou verzí velmi výrazně mění a přizpůsobují se moderním požadavkům webového vývoje, který se mění zrovna tak.

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zkus upřesnit jakou verzi chromu na svém pc máš, ať se bavíme o konkrétním čísle a můžeme problém identifikovat přesněji. Zjistíš to tak že do adresního řádku zadáš adresu about:chrome a potvrdíš enter

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

případně adresu chrome://version/ , to by mělo fungovat stejně …

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Díky. Tak je to verze 50.0. …Myslím, že nový chromy se dnes pohybují někde okolo čísla 76… (;(;(;

Já tohle vše chápu, ale… neexistuje pro mne PŘECI JEN způsob, jak si na XPéčkách otevřít cztorrent a sosnout si? Please… MF, kde to šlo, se odporoučela );

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hmm, počkej, no tak zjistíme který prohlížeč udržoval aktivní podporu pro XP co nejdéle. Chrome to zjevně nebyl ten ji ukončil už někdy v dubnu 2016, tři měsíce po něm podporu ukončila opera a firefox … ten vydržel až do roku 2018(!), ten měl výdrž, tak zkus ten. Bude z nich nejnovější a technicky nejvyspělejší. Ke stažení je zde https://archi­ve.mozilla.or­g/pub/firefox/re­leases/52.9.0es­r/win32/cs/Fi­refox%20Setup%2052­.9.0esr.exe je to verze 52.9.0ESR, poslední co vyšla pro XP na konci června roku 2018, pokud to nejpůjde v něm, tak už v ničem 🙂

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no a kdyby se to snad nepovedlo ani v tom Firefoxu 52.9.0esr, tak zbývá jako pohodlné řešení ještě virtualizace … je to celkem jednoduché a budeš tak moci spustit ten nejnovější prohlížeč jaký je dostupný na trhu aniž bys musel odebírat windows xp … pokud bys tuto cestu virtualizovaného prohlížeče chtěl nakonec použít dej vědět, založ pro to třeba nový dotaz …

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hlada

Zkus z nějakého jiného počítače prohledat fórum na trackeru nebo založit si vlastní téma s dotazem. Tam ti někdo odpoví přesněji.

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hlada

Na trackeru máš odpověď od Lukeše. Sice nekonkrétní, ale v podstatě stejnou, na jaké jsme se shodli i tady.
Co je to za železo? Nešly by tam sedmičky?

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jak to víš? ;o ;o ;O ;O (; (; (;

No ono je tam těch reakcí více, zaujal mne ten VirtualBox, což mě nasměroval i george tady, abych k tématu založil vlákno a dověděl se více. Tak se stalo a čekám (nemám tušení, zda jsem otázku položil fajn). Mezitím hledám VirtualBox info a snažím se pochopit. (Brzy koupím laptop, ale dnes ne a chci stáhnout film. Do PC už investovat nehodlám a vyhodím. V chatce mi komp HODNĚ TOPÍ, a to je sakra důvod ke změně. Vlastně jde o dvě výkonná topidla- PC + TV jako monitor. Je tady horko, sháním notes.

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Eklon- potřebuji otevřít v Chromu… notabene to už neotevřu v žádném dalším, které mám… třeba od Seznamu. Jak na to?

před 1730 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

zmentek, tak to máš zavirovaný.

před 1730 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek