martin14

Potřebuji pomoct s Facebookem

Jak zjistím svoje heslo na fb, prihlasuju se tam automaticky a zapomnel sem heslo které mám stejné na vsem a mám pocit ze mi tam nekdo lozi, jak bych ho mohl zjistit aby sem ho zmenil?
Doplňuji:
jenze ja mam to heslo i na email a na vsechno

Odpovědi
arygnoc

jedno heslo na všetko?

to si robíte srandu, nie?

Ak nie – dobre Vám tak, dostali ste školu.
A teraz rýchlo do práce, meniť heslá. Používajte najmenej tri rôzne, to je fakt minimum.

mrkwosh

Ak zadas nespravne heslo malo by ti tam napisat moznost aj odoslat nove heslo na e-mail takze tak klik, opisat nejaky text.. mozno kontrolnu otazku a na e-mail ti pride nove heslo ktorym sa prihlasis a ktore mozes nasledne zmenit.
Doplňuji:
Tak to si dojebau..... :)

iceT

Změnou hesla na fb nezměníš hesla všude,jen na fb.
Na fb je teď nějaká novinka-nevím jestli u každého,u mě ano-
Po kliknutí na zapomenuté heslo naskočí stránka,kde musíš svůj účet identifikovat-stačí jen tvoje jméno do prostřední kolonky k tomu určené,a po kliku na obnovit heslo si zkontroluješ svou meilovou schránku,kam se ti zašle potvrzovací kod,další kroky snad už není třeba popisovat.