Kohys

Potřeboval bych poradit co by měla mít digitální kamera za parametry, aby bylo kvalitní video a zvuk.Díky;);)

Nejlepší odpověď
avel3

Jde o to, co je podle tebe už kvalitní video a zvuk. Když bude kamera full HD, tak už to zlepšíš jen kvalitní optikou, dobrým zoomem (ne digitálním),sta­bilizací obrazu dostačující pamětí a výdrží baterie… a pro pohodlnost kompaktností. Pokud bys to chtěl na pofi úrovni, tak to je už o mnoha věcech, včetně mikrofonů.

Další odpovědi
Michal Kole

samostatné CMOS čipy pro každou barvu, možnost přípoje externího mikrofonu