Ondrisek

Nemáte zkušenosti s amatérským potápěním? Je lepší s ploutvemi, či bez? Jaké to je s ploutvemi nebo bez nich?

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s potápěním (amatérským).
Tento rok letíme do Řecka, šnorchl + brýle již mám a uvažuji, zda si pořídit také ploutve.
Jaké to je s ploutvemi nebo bez nich? Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Rozhodně S…
S ploutemi jsi výrazně pohyblivější, rychlejší, obratnější…
😉

Další odpovědi
Kepler

Budeš víc jako ryba a budeš se rychleji pohybovat s menším úsilím. Doporučuji!

Arne1

Zkus si to… i plavání bez potápění je s ploutvami lepší. Jestli ti jde o váhu do letadla, tak doufej že si to na místě budeš moct půjčit. Bez ploutví plaveš moc pomalu a trvá ti to dlouo než se přesuneš od jednoho zajímavého místa k druhému.

Lamalam

S ploutvemi je to mnohem lepší.