jahudka_vlm

Poradte prosim programek na fotky s hudbou abych ty fotky nemusela vkladat dle hudby ale program tu udelal automatikcy.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Pravděpodobně máš na mysli prezentaci z fotek s doprovodem hudby. To se velice snadno udělá v programu Picasa, který je ke stažení free. Seřadíš fotky do jedné složky v pořadí, jak by měly jít za sebou a v PC si uložíš vybranou hudbu. Pak si složku otevřeš v programu Picasa a zvolíš možnost prezentace. Nabídnou se různé možnosti prolínání a vložení vybrané hudby. Podle počtu fotek si program rozloží prezentaci tak, aby to na hudbu vyšlo akorát.

Další odpovědi
Michal Kole

Taky to lze v programu Windows Live Movie Maker. Bohužel hudbu si musíte vložit sám

http://explore­.live.com/win­dows-live-movie-maker

Podmínka je legální Windows