Conchus

Poraďte, prosím, jak odstranit šetrně plevelné houby (něco jako špičky) z trávníku. Bují na místě po vykáceném ořešáku.

Nejlepší odpověď
beer

Prakticky jsem to ještě neřešil (tipnul bych si nějaký fungicid), tak mrkni sem:
http://harmonicka-zahrada.cz/Po­radna/Travniky/Po­radna-Houby-v-travniku

Další odpovědi
Drap

Mělo by pomoci silné povápnění.

venkovan

Odstranit kořeny ořešáku. Jinak bych se s tím smířil než do půdy lít chemii. Ty houby pománají rozložit staré dřevo.

yeerum

použij hlavu