trnková

Poraďte- doporučte!Co máte doma?

Manžel má digifoták Fuji,takový velký neohrabaný na 4 tužkové baterie.Já s ním neumím a chci si koupit něco malého pro sebe,do taštičky.Mám vyhlédnutý Sony S 3000, v této kategorii hledám. Jde mi o to, aby fotka byla pěkná, nehledám další vychytávky a nehci super zoom.Hledala jsem v recenzích u Olympus,Nikon,Fi­nepix,BenQ, ale čím více si v tom čtu, tím více jsem zmatenější.Ráda bych dala na zkušenost s konkrétní značkou – doporučte.Nerozumím tomu,když jsem se poptávala v obchodech,ačkoliv to obchodníci prodávají, vždy mi rozmlouvali levný digi. Stačilo málo a já bych to levnější hned koupila,odradili mě.Vždy mě táhli k 4000 tis. cenám. Máte někdo doma něco kol 2000 a dělá jasné fotky? Fotím děti na pískovišti, dovolenou, oslavy doma v bytě.

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno.Mohu doporučit tento.

http://www.srov­name.cz/canon-powershot-a3200-is/srovnani-cen/k.1487402

Má žena,i když je technický antitalent, je s ním spokojena.Dneska už není problém vybrat ve stejné cenové kategorii mnoho jiných kvalitních digi foto.

Další odpovědi
Sůwa

Dobrý den, já mám Kodak EasyShare C340, ten už se nejspíš nevyrábí, ale v podobné cenové hladině je jich celá řada
http://www.az­foto.cz/fotoa­paraty
Volila bych cenu 1500 – 2000, máme v rodině tři podobné a fotky vypadají dobře, samozřejmě neděláme uměleckou fotografii, ale pro sebe.
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2059nadap020138586­080232.jpg

P.T.

Zvolte kategorii 3500 – 5000. KOupíte foťák, který ani za pár let nebudete chtít obměnit, navíc v téhle kategorii získáte foťák, který dělá nádherné video v HD rozlišení a zastoupí funkci jednoduché HD kamery. Levné foťáky jsou buď „jednorázovka“ nebo jednoduše řečeno – pokryjou naše krátkodobé potřeby.