Repa4ap

Poraďte co mám dělat, když mi blbne internet

Internet mi blbne tak že mi nejdou hry přes internet nebo programy jako je : Garena, Tunngle atd. ale taky ty hry což je nebudu všechny vyjmenovávat ale jsou to tyto např.: Left4Dead1, Left4dead2, Call of Duty 8, Terraria, Minecraft atd. a do tých her se na server vůbec nepřipojim, jde mi jen single :(( no prostě ale de mi surfovat po internetu a jediný co sem zachránil je to surfování po internetu, skype a hamachi myslím že to je neco v adapterech nebo v síti jinže jsem skušenej PC Enginner a prostě zkoušel jsem všechno a proto bych chtěl aby ste mi poradili byl bych za to opravdu rád.
Doplňuji:
a internet je UPC

Odpovědi
led

Možno sa nahneváte, ale podľa vášho zoznamu využitia internetu, radím:
Vypnúť počítač a hurá do prírody. Pozrieť a nadýchať tu krásu života.

korbic92

Nejsou ty programy zakazany ve firewallu?