blezevec

poradí někdo kde koupit levné zatravnovací plastovérohože?

Doplňuji:
nebo něco podobného.nebude to vůbec zatížené,max.se­kačkou a chůzí.místo před kotelnou,kde se pořád chodí stejným místem a tráva ani nevyroste.Liberecko

Odpovědi
venkovan

Vyhledat na internetu. A levné neznamená kvalitní. Osobně bych kupoval kvalitní a mezi nimi vybíral přijatelnou cenu, protože následné opravy nekvalitních, ale levných rohoží mohou být potom hodně drahé.
A když není upřesněn region, tak i adresa s levným zbožím nemusí být s ohledem na dopravu levné zboží.

Rohože by mohly být v hobby marketech, stavebninách apod., nebo taky například http://www.eko­drain.cz/prodej­ci/index.php?mes­to_link=jablo­nec-nad-nisouhttp://www.pu­ruplast.cz/ob­chodni-partneri/liberecky-kraj/

Bob2

Dokázal bych si to zatravňovací pletivo položit sám?

Radar74

Levnější to mají tady www.webimex.cz

Broukk

Určitě nic na tom není, dělala jsem to kolem domu sama s manželem

Bob2

A jaké máte koupené? kolik to tak stojí?

Broukk

Kupovala jsem zatravňovací pletivo z www.plastikorzo.cz , dobře se s ním pracuje