Nechápavé

Nejde mi spustit antivir a dalsi hry. Poradí někdo co s tímhle mám dělat?

Nejde mi spustit antivir a dalsi hry piše mi to tohle :V systému Windows nelze tento program otevřít ,protože byly uplatněny zásady pro omezení softwaru..Chcete-li získat další informace,otevřete prohlížeč událostí nebo se obraťte na správce systému…
PC jel naprosto v pohodě dokud jsem nestahl tento antivirus..AVAST !!!! 😁
Co mám dělat je nutná reinstalace Windowsu nebo co a jak ? Děkuji
Doplňuji:
Cely PC je takový od té doby spomalený internet se třeba někdy vůbec nenačte…Hra Metin 2 mi jela ale teď se tam nepřipojím :) Bože :D

Odpovědi
Dochy

viděl jsem to, byl myslím nainstalován jiný antivir. V počítači byly breberky, v daném případě tuším jakýsi bitcoinminer… Zkusil bych disk připojit k jinému PC a projet antivirem. Zamyslel bych se nad reinstallem.

peka70

doporučuji nejlepe hodnoceni antivirus Microsoft Security Essentials 🙂

anonym

  1. odinstaluj Avast, restartuj
  2. spusť si Eset OnLineScanner ( http://www.eset­.com/cz/domac­nosti/produkty/on­line-scanner/ )

Pak uvidíš (a případně sem napiš výsledky).
___
Jen – nemáš nainstalovaný ještě jiný antivir???
___
Peka70 – MSE je pěkná sra*ka, ale jak chceš…
😉

Nechápavé

Microsoft Security Essentials mi stejne na Windows XP nejde MSE ho uz nepodporuje..