pekynka

Poradí někdo co s přesušenými vlasy?

Ve vedrech mám přesušené vlasy, úprava jde stěží, jsou splihlé.

Nejlepší odpověď
Sandy

Zkuste si koupit balzám na suché (nebo poškozené) vlasy, který se aplikuje na mokré vlasy a má se asi za deset minut oplachovat. Na trhu jich je velký výběr. Večer dejte do misky trochu vody a pak balzám, který jste si koupila (množství podle toho, jak máte vlasy dlouhé)a smíchejte. Aplikujte si směs na vlasy (většinou na mokré), dejte si na polštář ručník a jděte spát. Ráno opláchněte a vlasy umyjete běžným šamponem (popř. si můžete koupit nějaký pro lesk nebo posilnění vlasů). Mě to vždycky pomohlo, vlasy se „vzpamatovaly“ a byly jako dřív.

Další odpovědi
ReHu

Existují hydratační přípravky. Spíše než v drogerii bych se po něm sháněla v kadeřn.salonech. S Lorealem mám dobré zkušenosti.
Také je dobré teď v létě vlasy chránit přípravky s UV filtry.