patmull

Pořádají se v ČR dražby skladovacích prostorů/jednotek?

Možná znáte ty americké reality show, kde pár týpků kupuje skladovací jednotky resp. jejich obsah, který si nikdo nevyzvedl. Docela mě to zaujalo, zjistil jsem, že v ČR pár takových firem existuje, ale nevíte jestli někdy pořádají také dražby nevyzvednutého obsahu těch úschovných buněk, popř. něco podobného?

Odpovědi
led

Dokonca sa na nich môžte aj zúčastniť, za predpokladu, že dostanete včas informácie a budete na to mať (ten správny finančný stimul).

Jakub249

Kde se dají sehnat infomace o aukcích ?Děkuji