Kric.ouwner

Pooomocc s fotografiema …

Internet je plný sraček porna a dalších hloupostí , ale potřebuji pomoc měl jsem v garáži pár krabic s věcmi a byla tam i složka fotografií , ale jelikož tam bylo dost vlhko tak se k sobě přilepili a některé i dost zbledly , a hledal jsem na netu hodiny něco co by mi s tím pomohlo ale nic jsem nenašel ,

Nevíte tedy co se s tím dá dělat nebo kam zavolat Thxx…

Nejlepší odpověď
Hlada

Dát rozmočit do destilky a v leštičce znovu vyleštit.

Další odpovědi
mosoj

Půjde to i bez to toho leštění, jenom nechat volně uschnout.
nevím jak se bude dnes shánět leštička. Stejně by to lesk již nemělo.
Doplňuji:
Bez leštičky se lesk u fotografií dosahoval tak že se mokré lícem připlácly na
lesklé obkladačky, dokonale se válečkem vytlačil vzduch a nechaly volně uschnout. Pak se silou odlouply a bylo vyleštěno. U starých fotografií bych to ale nedoporučoval. Nemusely by jít odloupnout a zničily by se. Ono to platí i pro tu elektrickou leštičku.