zjentek

Pomůžete mně vysvětlit tuto hádanku?

https://www.y­outube.com/chan­nel/UC966pmWm_xtPVWqo­wAh3dvQ/about

Kanál v linku výše existující cca 10 let neobsahuje téměř žádné informace ovšem za tu dobu má cca 500 tisíc odběratelů a disponuje cca 230 tisíci videi které ovšem zpravidla nemají sledovanost. A mé otázky zní z čeho tedy kanál profituje (pokud vůbec) a také je mi podezřelý způsob jakým jsou zde videa vkládány- zpravidla jde o hudbu která přibývá jaxi systematicky třeba každou hodinu takže asi těžko nějaký člověk čeká až se kdesi ve virtuálním světě něco objeví aby to sem mohl vložit a přitom se zde objevila např. i skladba feat Dan Bárta což mě docela překvapilo bo byla z jistého nového filmu takže kdo tohle jako sleduje, to není možný uhlídat, takto lidsky, jde tedy snad o systém který je jaksi automaticky generován samotným kanálem YT? Děkuju.

Nejlepší odpověď
Alesh

Tohle mi sdělil Bard:
„Kanál "Various Artists – Topic“ na YouTube slouží k shromažďování a sdílení hudby od různých umělců. Kanál je spravován společností YouTube a je domovem pro miliony skladeb z celého světa."
Jinak jsem koukal, že nahoře jsou videa, resp. audia čerstvě nahraná, tedy prostě je ještě nikdo nepřehrál, proto nulová nebo velmi malá sledovanost. Když je seřadíš podle oblíbenosti, tak ta nejoblíbenější videa jsou do miliónů, co se sledovanosti týče.

zjentek

Celé je to podezřelé pokud by bylo generováno samotným kanálem, znamenalo by to že YT nepřetržitě prohledává celý virtuální svět a samotný kanál zde systematicky do vlastního podkanálu vloží vše nalezené v daném rozsahu/záběru, který ho zajímá a v nekonečném virtuálním světě zaznamenal. Což mi nepřipadá jako cokoli legálního (i když jsem se nejasně vyjádřil).