Spartaboy

Pomůže přeinstalace programu k opravě souboru cfg? Nebo jedině pozvat si někoho kdo tomu rozumí?

Program vypadá že normálně funguje ale já jsem perfekcionista a chci mít vše stoprocentně v pořádku. Jak opravit zápis v souboru cfg aby byl stejný jako kdybych hru nainstaloval poprvé? Jedná se o hru Openttd. Děkuji ještě mi nikdo doopravdy neporadil jako kdyby to bylo neřešitelné ale tak to přece není. A je normální že první řádek je úplně prázdný? Máte to taky tak? Tuším že tam je jen na začátku číslo 1.

Odpovědi
Vojta24

Ten cfg soubor normálně vymaž. OpenTTD pokud ho při dalším spuštění nenajde vytvoří na jeho místě nový s výchozí konfigurací. Bude tedy mít stejný obsah jako bys hru instaloval zrovna na nový počítač.

Anosonja

Myslíte vymazat text v souboru nebo celý soubor hodit do koše? A znamená to že i například jazyk bude potom přednastavený jako angličtina po tomto výmazu?