jsemjá

Pomohlo by ke zkřížení dvou druhů ryb, kdyby se do té ryby přidávalo DNA té druhé?

Zkrátka tak…

Odpovědi
Kepler

Jiná odpověď.

To by už nebylo křížení, ale velmi náročné genové inženýrství. Raději bychom se takové činnosti měli vyvarovat. Nikdo není schopen domyslet všechny důsledky a člověk by si neměl hrát na Svořitele.

Justin1

Ne(důvod).

Pokud vím, tak se musí zkombinovat genetické informace obou druhů už při oplodnění vajíčka, ze kterého potom vzniknou všechny další buňky křížence.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jsemjá

A jak se tedy šlechtí nové rasy ryb?

jsemjá

Mohu znát opět důvod?