simarus

Polezou mi do zpráv?

Dnes jsem reklamovala mobil u alzy v Brně, ale bála jsem se tak moc že mi to nevezmou až jsem se zapomněla odhlásit z messengeru a tuším i že z facebooku ve chromu, ale tak asi nepolezou, spíš mě štve ten messenger (je i na ploše).
Myslíte že mi to budou číst? Nechala jsem se odhlásit ze všech zařízení, ale pokud se nepřipojí na wifi tak se mi to asi neodhlásí.
Asi je to blbost, ale trápí mě to a bojím se. Co by jste dělali mi na mém místě?

Nejlepší odpověď
zelí

Ano polezou. Strašně je to zajímá.

Teď vážně. Jako první co při reklamaci udělají je, že ho uvedou do továrního nastavení. Ať už si reklamovala displej nebo že nenabíjí, vždy udělají nejdřív toto. Proč by se v něm vrtali, když možná stačí párkrát kliknout. Tudíž se nemáš čeho bát.

Další odpovědi
arygnoc

zašiel tamzsa a uviedol do továrenkého nastavenia, resp. o to požiadal.
nič jednoduchšie.

😉

bolak

Tak se přihlaš na facebook na PC a změň si heslo, alespoň pro teď, co bude mobil pryč.

luky.1986

Kamarad opravuje telefony a pc. Rikal mi, ze bych cumel co lidi dokazou mit ulozeny v pameti. Od zprav ve fb a sms od kriminalky,po ero MMS a videii a na prvni pohled by to clovek do tech lidi nerek. Takze asi dost casto se clovek mrkne,kam nema:-) 🙂