Kristyna4444

Pokud si ztmavím vlasy kávou, po pár umytí a několika dnech budu mít stejné vlasy?

Mám špinavý blond a chci jen zkusit na chvíli něco nového. PO pár dnech bych ale stejně chtěla mít svou přírodní barvu. Půjde to?
Doplňuji:
..jojo, děkuji za radu :)

Nejlepší odpověď
petra15

Samozrejme…, nebo slupkami z vlasských orechu, to má být zdravé…a je to taky jen takový preliv…
Doplňuji:
tak jestli mi ted rozumís…nemám na mysli skorábky, ale ty slupky, v kterých jsou…

Další odpovědi
Lamalam

K obarvení můžeš taky použít vývar z cibulových slupek. Vydrží to asi 3–4 umytí.