kablik

Pokud se mi dostane do počítače

nějaký virus,musí se to vždy nějakým způsobem projevit?

Nejlepší odpověď
mosoj

Každý nezachytí jenom ten co zná. Takže nejdřív je virus a potom musí někdo ten antivirový program naučit ho poznat. To může trvat ale delší dobu.
Projevit se to nemusí. Takový trojský kůň se naopak rád schovává.

Další odpovědi
Elk

Slyšel jsem, že jeden z nejlepších / prý druhý nejlepší, který je zdarma /antivirových programů je Microsoft Security Essentials. Nainstaloval jsem si ho ze Stahuj a jsem moc spokojen. Nepotřebuju nic jiného. / Alespoň zatím/. Doporučuji. P.S. Pouze na originál Windows!

alexandra

Pokud máte dobrý antivirový program,tak by Vám měl každý virus zachytit,a nic by se nemělo stát.

elektrikář

Mně vlitnul trojský kůň do počítače Avast spustil randál hned jsem to vypnul a po zapnutí to bylo pryč. Jednou jse našel 3 viry kernel ve virové truhle po smazání od nich byl pokoj. Byl jsem na začátku zvědavý na hambatá děvčata už se raději nedívám.V začátcích počítaču přinesl kamaradovi vir ze školy z nějakou hrou. Při psaní se objevilo v textu Dej koláček, po chvíli to začalo mazat text. Odpověď byla tu máš koláček: Na chvíli byl pokoj a zaase znova dej koláček prosím.