seraphico

Podle čeho se rozhodne, s kým budou hrát první čtyři týmy z tabulky 3. míst na ME 2020 ve fotbale v osmifinále?

Odpovědi
marci1

Postupová „matematika“:
https://ispor­t.blesk.cz/cla­nek/fotbal-reprezentace-euro-2021/397567/pavouk-euro-2021-kudy-vede-pro-cechy-cesta-do-osmifinale.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

seraphico

marci1 děkuju. Ale to mi právě vrtá hlavou. Například osmifinále 27. 6. ve 21:00 bude hrát vítěz skupiny „B“ proti 3. týmu ze skupiny „A“, „D“, „E“, nebo „F“. Ale podle čeho se rozhodne jestli to bude skupina „A“, „D“, „E“, nebo „F“?