N

po porodu mám jinou strukturu vlasů

Dobrý den,po porodu(ještě kojim) se mi hrubé,pevné a kudrnaté vlasy zcela narovnaly,zjemnily a jsou neupravitelne,je mozné vrátit konzumací vitamínu nejen kvalitu,ale i kudrny zpet?

Nejlepší odpověď
panenka

ano dá se to vrátit užíváním vitamínů,pokud kojíte veškeré vitamíny co vy máte včetně veškerého přijmu vy dáváte miminku a proto se musíte doplnovat vitamíny zda chcete být zase fit a měla kvalitní vlasy jako před tím .kojení a mateřství je hodně vyčerpávající z vlastní skušenosti tohle vím.kdyžtak ještě při procházce navštivte nějaký kadeřnický salon kde vám určitě pomohou.

Další odpovědi
maarketa

Dobrý den ja po porodu a následným kojením měla to samé,dokonce mi vlasy šíleně padaly,uplně chuchvalce.Za­koupila sem si šampon a také kůru která obahuje placentu a vlasy jsou zase jako dřív.Doporučuji!!!

Nuk nuk

Je to v podstatě normální jev. Těhotenství, porod i samotné kojení jsou poměrně náročné a navíc vázané na hormóny. Navíc během kojení, jak jste správně usoudila vydáváte ohromné množství vitamínů a hlavně vápníku. A vlasy jsou na našem těle jednz ¨z nejméně důležitých částí, proto tělo nedostatek často vyřeší ta, že přestane dodávat právě jim.
Určitě zvyšte příjem vitamínů a vápníku. Vlasy umývejte tak jak vidíte, že je to nutné a pečujte o ně (ale sama vím, jak moc je to možné, pokud máte doma malé dítě). Poohlédněte se třeba v drogérii nebo se poraďte s kadeřnicí, po nějakém vhodném vitamínovém vzživujícím šampónu či kondicioneru.