stryda

Co dělat, když se po každém vypnuti počitače změní na něm čas?

Po vypnutí nebo restartování počítače se změní čas,po ručním nastavení času nebo nastavení internetového času se po vypnutí počítače závada opakuje

Neotázka
po každém vypnuti počitače se změní čas

Nejlepší odpověď
gecco

Je to špatná baterka na základní desce – ale obvykle už nejde o aku, nýbrž primární článek (nejčastěji se používá CR2032) a výměna je snadná…
Kukni do krabice – a uvidíš…
😉

Další odpovědi
dubraro

Pravděpodobnou příčinou závady je vadný akumulátor na základní desce, který udržuje vnitřní hodiny v chodu, když je počítač vypnutý.

Klaproth

Vyměň baterii.