picnimok

Plný hard disk, i když ukazuje cc250gb voného místa

..nemohu otevřít soubory v rar, protože nemám místo..myslím­..mažu, mažu,a nic..ví někdo jak na to ? Děkuji

Nejlepší odpověď
Sůwa

Zkus všechny možnosti odstranění balastu z disku. Nejdřív se podívej, kolik máš hlášeno na disku místa (C:) PTM – vlastnosti. Pak začni třeba CCleanerem, ten ti vymaže všechno nepotřebné. Jak mažeš soubory ? Když budeš mazat na př. Revo uninstalerem, vymaže i zbytky souborů. Dá se stáhnout i verze free.

Další odpovědi
Michal Kole

Asi si Windows rezervuje část disku, pro dočasné soubory (např. při rozpakovávání archivů), zvětšující a zmenšující se virtuální paměť.