Manijak

phpbb3 spam, jak udělat antispam ?

Dobrý den, mám fórum na hostingu fakaheda.eu a mám tam spamery a nevím jak to zabezpečit http://funpar­ba.eu/forum/ co s tím, není to třeba hostingem ?

Odpovědi
marek953

Jestli se spameři objevili teprve nedávno, tak zřejmě prolomili spamovou ochranu toho fóra – mohlo by pomoct nahrát na web aktuální verzi. Pokud aktuální verzi už máš (nebo to nepomůže), tak je dobré přidat nějakou vlastní ochranu (nějakou jednoduchou) – ta bude bezpečná protože se nikomu nevyplatí přímo proti tvému fóru přeprogramovávat své spamovací roboty. Tu vlastní ochranu si musíš nějak naprogramovat – to by bylo na delší povídání. Zkus trochu prohledat internet.