kapka

PhotoFiltre

Nějak mi zmizela lišta s barvama (atd) v pf a nwm jak jí tam mam dát zpět. Nevíte někdo? Dcera Kapky
Doplňuji:
Díky, už jsme na to přišly. Kapička…to je hezkýýý. Ale podle toho, jak mi sem bez dovolení vlítla, spíš Tsunami. 😁 Kapka

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud jsi dcera kapky, to jsi určitě kapička.
A zkoušela jsi nastavení-možnosti nebo zobrazení a zde zaškrtnout nebo vybrat nabídkovou lištu-panel nabídek apod.

kapka

Když ono je to v ájině … :D

Miroslavst

a nejde nastavit čeština?
nevím jeslti to napíšu správně, ale nějak takto:
proprietes-language

HOMER

Tak si pomož tímto:
http://www.online-slovnik.cz/pre­kladac