terry

Pěstujete někdo mochyni? Pro plody? Chutnají mi, ale nevím, kterou odrůdu pořídit a zda je pěstování náročné.

Doplňuji:
Která je nejchutnější? Peruánská? Židovská? Mexická? V obchodě, kde jsou plody, mají jen název mochyně. Bez bližšího určení.

Nejlepší odpověď
anonym

Terry, vycházím z toho, že nejvíce byly nabízeny mochyně peruánské, takže asi ty byly nejvíce oblíbené. Kdysi jsem plody koupila v obchodě, ale ze které byly odrůdy, netuším.

Další odpovědi
Illines

Co je indianske,je prirodni a vyzkousene.Je leciva a u nekterych osob az prujmova.Cisti zazivaci ustroji a je vitaminovana.Je okrasna i uzitkova.Kazda ma jen malo odstinu k pestovani.Ja se priklanim k indianske.