Nykki

PC- stále vyskakující okno antiviru

Zdravím lidi…
Mám problém,poslední dobou(3 dny) mi každých 10 vteřin vyskočí okno antiviru s tím,že hlásí,že nikde není problém a když se podívám na panel ukazuje ,že čistí,ale když ho otevřu nic nedělá,nevíte co s tím?
http://2i.cz/275dc1eb­38
http://2i.cz/364cd0fa­29
http://2i.cz/057fe3c9­1a
Doplňuji:
Pájo… to nepomáhá,nic to nenašlo..

Nejlepší odpověď
Bedy

No tak pokud dělá každých 10 vteřin, tak to není dobré. Jinak to, jak se točí, tak to je dobře, protože zrovna kontroluje počítač.
Pro jistotu ho odinstalujte a nainstalujte si ho znovu.
Ke stažení: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows/security-essentials-download

Po dokončení instalace si nastavte kontrolu na nějaký rozumný čas, kdy máte počítač zrovna spuštěný a nastavte si míru omezení využití procesoru na nějakých 30%, pokud máte starší počíatč, klidně dejte 20 nebo 10%.
Výhodou toho je, že při kontrole nebude brzdit počítač, nevýhodou je, že kontrola potrvá malinko déle.

Pokud ani odinstalace a nová instalace nepomůže, dejte vědět, něco vymyslíme.

Další odpovědi
Pájo

Stáhnout dostupné aktualizace, odpojit od internetu a provést důkladný testcelého PC.

Nykki

Nějak se to rozhoupalo a vyskočilo toto:

Results of screen317's Se­curity Check version 0.99.56
Windows 7 Service Pack 1 x64 [color=red]b[/b­][/color]
Internet Explorer 9
[b][u]`````Antivirus/Firewall Check:`````[/b][/u]
Microsoft Security Essentials
Antivirus up to date!
[b][u]```Anti-malware/Other Utilities Check:```[/b][/u]
Java™ 6 Update 32
Java 7 Update 7
[color=red][b]Java version out of Date![/b][/color]
Adobe Flash Player 11.5.502.135
Adobe Reader 10.1.4 [color=red][b]Adobe Reader out of Date![/b][/color]
Mozilla Firefox (17.0.1)
Google Chrome 21.0.1180.83
Google Chrome 21.0.1180.89
Google Chrome 22.0.1229.79
Google Chrome 22.0.1229.92
Google Chrome 22.0.1229.94
Google Chrome 23.0.1271.64
Google Chrome 23.0.1271.91
Google Chrome 23.0.1271.95
Google Chrome 23.0.1271.97
[b][u]```Process Check: objlist.exe by Laurent```[/b][/u]
Microsoft Security Essentials MSMpEng.exe
Microsoft Security Essentials msseces.exe
[b][u]``````System Health check``````[/b][/u]
Total Fragmentation on Drive C:
[b][u]```````End of Log```````[/b][/u]

Bedy

Tak nevypadá to úplně nejlíp – máte vypnuté Řízení uživatelských účtů, což je dobré mít zapnuté, protože to upozorní před většími zásahy do systému.
Doporučuji zapnout – dobrý návod a více info zde: http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/proc-pouzivat-rizeni-uzivatelskych-uctu/ – nastavte si tu druhou možnost, tj. Výchozí ať Vás to neotravuje kvůli každé prkotině.

Dále – máte tam starou Javu – skočte do Start-ovládací panely-programy a funkce a tam odinstalujte jak tu javu 6 u21, tka i tu Javu 7 u7. Poté si stáhněte a nainstalujte aktuální verzi Javy – ke stažení:
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/ostatni/ja­va-2-runtime-environment/ – nezapomeňte ZRUŠIT FAJFKU u možnosti Instalovta Lištu centrum pro Internet Explorer!

Dále, máte prošlý Adobe Reader – spusťte ho, klikněte na Nápověda-Zkontrolovat aktualizace.

No a jinak by bylo dobré defragmentovat disk – zrychlíte tím systém – aktuálně ho máte docela fragmentovaný. Program Defragmentace disku najdete v Start-Programy-Příslušenství-Systémové nástroje.
nebo můžete použít program Defraggler – při instalaci odmítněte instalaci Google Chrome/toolbaru, bude-li nabízen.
Defragmentaci opakujte každých 14 dní nebo aspoň každý měsíc.
Defraggler stáhnete zde: http://slunec­nice.cz/sw/de­fraggler

Nevím, jestli to víte, ale Google Chrome sleduje aktivitu svých uživatelů (jinými slovy tak trochu špehuje) – to co napíšete do adresního řádku (kam třeba napíšete www.odpovedi.cz) tak se odešle na servery Google kde je to všeliajk využíváno, například pro marketingové účely. Nebo přes svůj aktualizátor Google Updater se o vašem počítači odešle dost informací do Googlu.
Doporučím spíš používta Internet Explorer nebo firefox.
Pokud jste si na Chrome zvykla, tak doporučím SRWare Iron, který je prakticky stejný jako Chrome, jen prostě nešpehuje.
Ke stažení: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/srware-iron/ (zase – zrušit fajfku u toho Nianstalovta Lištu Centru pro Internet Explorer)…

Prozatím vše 🙂

Nykki

Huh.. takovou kritiku jsem dostala myslím před rokem od kamaráda… nuž jinak FAKT MOC DÍKY,pomohl jste.. Tím anti-malwarem to potom projedu a kdyžtak to sem hodím…

Nykki

Nějak se to rozhoupalo a vyskočilo toto:

Results of screen317's Se­curity Check version 0.99.56
Windows 7 Service Pack 1 x64 [color=red]b[/b­][/color]
Internet Explorer 9
[b][u]`````Antivirus/Firewall Check:`````[/b][/u]
Microsoft Security Essentials
Antivirus up to date!
[b][u]```Anti-malware/Other Utilities Check:```[/b][/u]
Java™ 6 Update 32
Java 7 Update 7
[color=red][b]Java version out of Date![/b][/color]
Adobe Flash Player 11.5.502.135
Adobe Reader 10.1.4 [color=red][b]Adobe Reader out of Date![/b][/color]
Mozilla Firefox (17.0.1)
Google Chrome 21.0.1180.83
Google Chrome 21.0.1180.89
Google Chrome 22.0.1229.79
Google Chrome 22.0.1229.92
Google Chrome 22.0.1229.94
Google Chrome 23.0.1271.64
Google Chrome 23.0.1271.91
Google Chrome 23.0.1271.95
Google Chrome 23.0.1271.97
[b][u]```Process Check: objlist.exe by Laurent```[/b][/u]
Microsoft Security Essentials MSMpEng.exe
Microsoft Security Essentials msseces.exe
[b][u]``````System Health check``````[/b][/u]
Total Fragmentation on Drive C:
[b][u]```````End of Log```````[/b][/u]

Nykki

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 9:53:20, on 16.12.2012
Platform: Windows 7 SP1 (WinNT 6.00.3505)
MSIE: Internet Explorer v9.00 (9.00.8112.16457)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\Users\Nykki\Ap­pData\Local\Go­ogle\Update\1­.3.21.123\Goo­gleCrashHandler­.exe
C:\Users\Nykki\Ap­pData\Roaming\Fi­leDoumi\FileDou­miUpgrade.exe
C:\Program Files (x86)\uTorren­t\uTorrent.exe
C:\Program Files (x86)\Samsung\Ki­es\External\Fir­mwareUpdate\Ki­esPDLR.exe
C:\Program Files (x86)\Guard-ICQ\GuardICQ.exe
C:\Windows\tsnpstd3­.exe
C:\Program Files (x86)\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe
C:\Program Files (x86)\HP\HP Software Update\hpwuschd2­.exe
C:\Program Files (x86)\Samsung\Ki­es\KiesTrayAgen­t.exe
C:\Users\Nykki\Ap­pData\Roaming\Fi­leDoumi\filedou­mi.exe
C:\Users\Nykki\Ap­pData\Local\Go­ogle\Chrome\Ap­plication\chro­me.exe
C:\Users\Nykki\Sa­ved Games\Stažené soubory\Hijac­kThis.exe

R1 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Se­arch Page = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=54896
R0 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Start Page = http://www.sez­nam.cz/
R1 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,De­fault_Page_URL = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=69157
R1 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,De­fault_Search_URL = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=54896
R1 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Se­arch Page = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=54896
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Start Page = http://go.micro­soft.com/fwlin­k/?LinkId=69157
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Sear­ch,SearchAssis­tant =
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Sear­ch,CustomizeSe­arch =
R0 – HKLM\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Main,Local Page = C:\Windows\Sys­WOW64\blank.htm
R0 – HKCU\Software\Mi­crosoft\Inter­net Explorer\Tool­bar,LinksFolder­Name =
R3 – URLSearchHook: (no name) – – (no file)
R3 – URLSearchHook: DVDVideoSoftTB Toolbar – {872b5b88–9db5–4310-bdd0-ac189557e5f5} – C:\Program Files (x86)\DVDVide­oSoftTB\tbDVDV­.dll
F2 – REG:system.ini: UserInit=useri­nit.exe
O2 – BHO: AcroIEHelperStub – {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} – C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\A­crobat\ActiveX\A­croIEHelperShim­.dll
O2 – BHO: Groove GFS Browser Helper – {72853161–30C5–4D22-B7F9–0BBC1D38A37E} – C:\PROGRA~2\MIC­ROS~2\Office14\GRO­OVEEX.DLL
O2 – BHO: Java™ Plug-In SSV Helper – {761497BB-D6F0–462C-B6EB-D4DAF1D92D43} – C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\­ssv.dll
O2 – BHO: DVDVideoSoftTB Toolbar – {872b5b88–9db5–4310-bdd0-ac189557e5f5} – C:\Program Files (x86)\DVDVide­oSoftTB\tbDVDV­.dll
O2 – BHO: Pomocná služba pro přihlášení k účtu Microsoft – {9030D464–4C02–4ABF-8ECC-5164760863C6} – C:\Program Files (x86)\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WindowsLi­veLogin.dll
O2 – BHO: URLRedirectionBHO – {B4F3A835–0E21–4959-BA22–42B3008E02FF} – C:\PROGRA~2\MIC­ROS~2\Office14\UR­LREDIR.DLL
O2 – BHO: Java™ Plug-In 2 SSV Helper – {DBC80044-A445–435b-BC74–9C25C1C588A9} – C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\­jp2ssv.dll
O3 – Toolbar: DVDVideoSoftTB Toolbar – {872b5b88–9db5–4310-bdd0-ac189557e5f5} – C:\Program Files (x86)\DVDVide­oSoftTB\tbDVDV­.dll
O4 – HKLM\..\Run: [Guard.Mail.ru.gui] „C:\Program Files (x86)\Guard-ICQ\GuardICQ.exe“ /gui
O4 – HKLM\..\Run: [BCSSync] „C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\BCSSyn­c.exe“ /DelayServices
O4 – HKLM\..\Run: [Adobe ARM] „C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\AR­M\1.0\AdobeAR­M.exe“
O4 – HKLM\..\Run: [tsnpstd3] C:\Windows\tsnpstd3­.exe
O4 – HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateS­ched] „C:\Program Files (x86)\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe“
O4 – HKLM\..\Run: [HP Software Update] C:\Program Files (x86)\Hp\HP Software Update\HPWuSchd2­.exe
O4 – HKLM\..\Run: [KiesHelper] C:\Program Files (x86)\Samsung\Ki­es\KiesHelper­.exe /s
O4 – HKLM\..\Run: [KiesTrayAgent] C:\Program Files (x86)\Samsung\Ki­es\KiesTrayAgen­t.exe
O4 – HKCU\..\Run: [Sidebar] C:\Program Files\Windows Sidebar\sidebar.exe /autoRun
O4 – HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] „C:\Program Files (x86)\DAEMON Tools Lite\DTLite.exe“ -autorun
O4 – HKCU\..\Run: [Google Update] „C:\Users\Nyk­ki\AppData\Lo­cal\Google\Up­date\GoogleUp­date.exe“ /c
O4 – HKCU\..\Run: [FDoumiStart] C:\Users\Nykki\Ap­pData\Roaming\Fi­leDoumi\FileDou­miUpgrade.exe
O4 – HKCU\..\Run: [uTorrent] „C:\Program Files (x86)\uTorren­t\uTorrent.exe“ /MINIMIZED
O4 – HKCU\..\Run: [KiesPDLR] C:\Program Files (x86)\Samsung\Ki­es\External\Fir­mwareUpdate\Ki­esPDLR.exe
O4 – HKUS\S-1–5–19\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Win­dows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User ‚LOCAL SERVICE‘)
O4 – HKUS\S-1–5–19\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\Sys­tem32\mctadmin­.exe (User ‚LOCAL SERVICE‘)
O4 – HKUS\S-1–5–20\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Win­dows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User ‚NETWORK SERVICE‘)
O4 – HKUS\S-1–5–20\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\Sys­tem32\mctadmin­.exe (User ‚NETWORK SERVICE‘)
O4 – HKUS\S-1–5–21–942028855–1044944071–2070907992–1005\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Win­dows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User ‚UpdatusUser‘)
O4 – HKUS\S-1–5–21–942028855–1044944071–2070907992–1005\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\Sys­tem32\mctadmin­.exe (User ‚UpdatusUser‘)
O8 – Extra context menu item: E&xportovat do aplikace Microsoft Excel – res://C:\PROG­RA~2\MICROS~2\Of­fice14\EXCEL.E­XE/3000
O8 – Extra context menu item: Od&eslat do aplikace OneNote – res://C:\PROG­RA~2\MICROS~2\Of­fice14\ONBttnI­E.dll/105
O9 – Extra button: @C:\Program Files (x86)\Windows Live\Writer\Win­dowsLiveWriter­Shortcuts.dll,–1004 – {219C3416–8CB2–491a-A3C7-D9FCDDC9D600} – C:\Program Files (x86)\Windows Live\Writer\Wri­terBrowserExten­sion.dll
O9 – Extra ‚Tools‘ menuitem: @C:\Program Files (x86)\Windows Live\Writer\Win­dowsLiveWriter­Shortcuts.dll,–1003 – {219C3416–8CB2–491a-A3C7-D9FCDDC9D600} – C:\Program Files (x86)\Windows Live\Writer\Wri­terBrowserExten­sion.dll
O9 – Extra button: Odeslat do aplikace OneNote – {2670000A-7350–4f3c-8081–5663EE0C6C49} – C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\ON­BttnIE.dll
O9 – Extra ‚Tools‘ menuitem: Od&eslat do aplikace OneNote – {2670000A-7350–4f3c-8081–5663EE0C6C49} – C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\ON­BttnIE.dll
O9 – Extra button: P&ropojené poznámky aplikace OneNote – {789FE86F-6FC4–46A1–9849-EDE0DB0C95CA} – C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\ON­BttnIELinkedNo­tes.dll
O9 – Extra ‚Tools‘ menuitem: P&ropojené poznámky aplikace OneNote – {789FE86F-6FC4–46A1–9849-EDE0DB0C95CA} – C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\ON­BttnIELinkedNo­tes.dll
O9 – Extra button: PokerStars.net – {FA9B9510–9FCB-4ca0–818C-5D0987B47C4D} – C:\Program Files (x86)\PokerStar­s.NET\PokerStar­sUpdate.exe
O10 – Unknown file in Winsock LSP: c:\program files (x86)\common files\microsoft shared\windows live\wlidnsp.dll
O11 – Options group: [ACCELERATED_GRAP­HICS] Accelerated graphics
O16 – DPF: {D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8–444553540000} (Shockwave Flash Object) – http://fpdownlo­ad2.macromedi­a.com/pub/shoc­kwave/cabs/flash/swfl­ash.cab
O18 – Protocol: skype4com – {FFC8B962–9B40–4DFF-9458–1830C7DD7F5D} – C:\PROGRA~2\COM­MON~1\Skype\SKY­PE4~1.DLL
O18 – Protocol: wlpg – {E43EF6CD-A37A-4A9B-9E6F-83F89B8E6324} – C:\Program Files (x86)\Windows Live\Photo Gallery\Album­DownloadProto­colHandler.dll
O18 – Filter hijack: text/xml – {807573E5–5146–11D5-A672–00B0D022E945} – C:\Program Files (x86)\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE14\MSOX­MLMF.DLL
O23 – Service: Adobe Acrobat Update Service (AdobeARMservice) – Adobe Systems Incorporated – C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\AR­M\1.0\armsvc.e­xe
O23 – Service: Adobe Flash Player Update Service (AdobeFlashPla­yerUpdateSvc) – Adobe Systems Incorporated – C:\Windows\Sys­WOW64\Macromed\Flash\Fl­ashPlayerUpda­teService.exe
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\Alg.exe,–112 (ALG) – Unknown owner – C:\Windows\Sys­tem32\alg.exe (file missing)
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\efssvc.dll,–100 (EFS) – Unknown owner – C:\Windows\Sys­tem32\lsass.e­xe (file missing)
O23 – Service: @%systemroot%\sys­tem32\fxsresm­.dll,–118 (Fax) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\fxssvc.e­xe (file missing)
O23 – Service: Guard.Mail.ru – Unknown owner – C:\Program Files (x86)\Guard-ICQ\GuardICQ.exe
O23 – Service: Služba Google Update (gupdate) (gupdate) – Google Inc. – C:\Program Files (x86)\Google\Up­date\GoogleUp­date.exe
O23 – Service: Služba Google Update (gupdatem) (gupdatem) – Google Inc. – C:\Program Files (x86)\Google\Up­date\GoogleUp­date.exe
O23 – Service: @keyiso.dll,–100 (KeyIso) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\lsass.e­xe (file missing)
O23 – Service: @comres.dll,–2797 (MSDTC) – Unknown owner – C:\Windows\Sys­tem32\msdtc.e­xe (file missing)
O23 – Service: Nero BackItUp Scheduler 3 – Nero AG – C:\Program Files (x86)\Nero\Ne­ro8\Nero BackItUp\NBSer­vice.exe
O23 – Service: @%SystemRoot%\Sys­tem32\netlogon­.dll,–102 (Netlogon) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\lsass.e­xe (file missing)
O23 – Service: NMIndexingService – Nero AG – C:\Program Files (x86)\Common Files\Nero\Lib\NMIn­dexingService­.exe
O23 – Service: NVIDIA Display Driver Service (nvsvc) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\nvvsvc.e­xe (file missing)
O23 – Service: NVIDIA Update Service Daemon (nvUpdatusService) – NVIDIA Corporation – C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\NVIDIA Update Core\daemonu.exe
O23 – Service: @%systemroot%\sys­tem32\psbase.dll,–300 (ProtectedStorage) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\lsass.e­xe (file missing)
O23 – Service: @%systemroot%\sys­tem32\Locator­.exe,–2 (RpcLocator) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\locator­.exe (file missing)
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\samsrv.dll,–1 (SamSs) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\lsass.e­xe (file missing)
O23 – Service: Skype Updater (SkypeUpdate) – Skype Technologies – C:\Program Files (x86)\Skype\Up­dater\Updater­.exe
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\snmptrap­.exe,–3 (SNMPTRAP) – Unknown owner – C:\Windows\Sys­tem32\snmptrap­.exe (file missing)
O23 – Service: @%systemroot%\sys­tem32\spoolsv­.exe,–1 (Spooler) – Unknown owner – C:\Windows\Sys­tem32\spoolsv­.exe (file missing)
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\sppsvc.e­xe,–101 (sppsvc) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\sppsvc.e­xe (file missing)
O23 – Service: NVIDIA Stereoscopic 3D Driver Service (Stereo Service) – NVIDIA Corporation – C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\3D Vision\nvSCPA­PISvr.exe
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\ui0detec­t.exe,–101 (UI0Detect) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\UI0Detec­t.exe (file missing)
O23 – Service: UltiDev Cassini Web Server for ASP.NET 2.0 – UltiDev LLC – C:\Program Files (x86)\UltiDev\Cas­sini Web Server for ASP.NET 2.0\UltiDevCas­sinWebServer2a­.exe
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\vaultsvc­.dll,–1003 (VaultSvc) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\lsass.e­xe (file missing)
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\vds.exe,–100 (vds) – Unknown owner – C:\Windows\Sys­tem32\vds.exe (file missing)
O23 – Service: @%systemroot%\sys­tem32\vssvc.e­xe,–102 (VSS) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\vssvc.e­xe (file missing)
O23 – Service: @%SystemRoot%\sys­tem32\Wat\WatUX­.exe,–601 (WatAdminSvc) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\Wat\WatAd­minSvc.exe (file missing)
O23 – Service: @%systemroot%\sys­tem32\wbengine­.exe,–104 (wbengine) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\wbengine­.exe (file missing)
O23 – Service: @%Systemroot%\sys­tem32\wbem\wmi­apsrv.exe,–110 (wmiApSrv) – Unknown owner – C:\Windows\sys­tem32\wbem\Wmi­ApSrv.exe (file missing)
O23 – Service: @%PROGRAMFILES%\Win­dows Media Player\wmpnet­wk.exe,–101 (WMPNetworkSvc) – Unknown owner – C:\Program Files (x86)\Windows Media Player\wmpnetwk.exe (file missing)

--
End of file – 12157 bytes

Bedy

Spusťte si Hijackthis, klikněte na Do a sysetm scan only a zaškrtejte následující položky:
R3 – URLSearchHook: (no name) – – (no file)
R3 – URLSearchHook: DVDVideoSoftTB Toolbar – {872b5b88– 9db5– 4310– bdd0– ac189557e5f5} – C:\Program Files (x86)\DVDVide­oSoftTB\tbDVDV. dll
O2 – BHO: Groove GFS Browser Helper – {72853161– 30C5– 4D22– B7F9– 0BBC1D38A37E} – C: \PROGRA~2\MIC­ROS~2\Office14\GR OOVEEX. DLL
O2 – BHO: DVDVideoSoftTB Toolbar – {872b5b88– 9db5– 4310– bdd0– ac189557e5f5} – C:\Program Files (x86)\DVDVide­oSoftTB\tbDVDV. dll
O3 – Toolbar: DVDVideoSoftTB Toolbar – {872b5b88– 9db5– 4310– bdd0– ac189557e5f5} – C:\Program Files (x86)\DVDVide­oSoftTB\tbDVDV. dll
O4 – HKLM\..\Run: [Guard.Mail.ru.gui] „C:\Program Files (x86)\Guard-ICQ\GuardICQ.exe“ /gui
O4 – HKLM\..\Run: [BCSSync] „C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\BCSSyn­c.exe“ /DelayServices
O4 – HKLM\..\Run: [HP Software Update] C:\Program Files (x86)\Hp\HP Software Update\HPWuSchd2­.exe
O4 – HKCU\..\Run: [FDoumiStart] C: \Users\Nykki\Ap­pData\Roaming\F ileDoumi\File­DoumiUpgrade. exe
O23 – Service: Guard.Mail.ru – Unknown owner – C:\Program Files (x86)\Guard-ICQ\GuardICQ.exe
O23 – Service: Nero BackItUp Scheduler 3 – Nero AG – C:\Program Files (x86)\Nero\Ne­ro8\Nero BackItUp\NBSer­vice.exe

Pak klikněte na Fix checked. Poté skočte do Start-Ovládací panely-programy a funkce a odinstalujte tam ten Guard ICQ.ru a odinstalujte tam ejště ten DVDVideoSoft toolbar.

Pak restartujte počítač a uvidíme, jeslti ten MSE se zlepší…

Nykki

Tak zatím to nevyskakuje ,tak snad…ťuk,ťuk…
A co s těmi koňmi?

Bedy

Tak to je výborné! .-)
A co s těmi koňmi? – no jsou v karanténě, jsou prostě jakoby zamčený, tak je nechte. Nebo je můžete z karantény vymazat, čímž je vymažete úplně.

Pro jistotu můžete nechat počítač zkontrolovat programem Malware Byte's Anti-Malware.
ke stažení zde: http://www.slu­necnice.cz/sw/mal­warebytes-anti-malware/

Pokud to nějakou potvoru najde, tak mi sem vložte výpis. Pro jistotu.
Pokud to nic nenajde, můžete si ho bu´d v počítači nechat jako pojistku nebo ho jednoduše odinstalujte 🙂