špulka

Pánové jak se vám líbí dnešní styl oblékání a líčení žen ? Nepřijde vám , že je to všechno jak přes kopírák ?

Dlouhé vyžehlené vlasy , ofiny tuny makeupu to de vidět všude … co přizozenost líbí se nebo už opravdu vedou jen dokonalé ksichtíky ktere po odlíčení vypadají jinak :)

Nejlepší odpověď
radce

Neresim styl…
Nektere zenske maji v sobe „neco“ cim se od jinych na prvni pohled odlisi, i kdyby byly zmalované vsechny stejne a treba nahate – a tyto divky nebo zeny mne zaujmou…

Další odpovědi
david22

Nepřijde a líbí se mi. Pokud, jak říkáš, nemají na sobě tuny makeupu.

Bedy

špulko, většina žen, co se týká vzhledu, jsou opravdu jak přes kopírák. Ale hold doba je taková, pár módních návrhářů dalo určitý směr či proud a většina lidí jde prostě po proudu. Jen málo lidí jde proti proudu.

Drap

Líbí, nezdá se mi to jak přes kopírák. Možná ale že špatně vidím.

venkovan

Popravdě od sériové výroby nelze nic jiného očekávat.
Ale jak tu někdo píše – některé ženy dokáží upoutat pohybem a vyzařovanou energií těla.
Naštěstí většina z nás reaguje na jiné pohyby a jinou frekvenci energie a tak se neserveme o jednu samičku.
Ale je to také dobré pro šikovné ručičk, které umí ušít, nalíčit apod originál.

Sameotazky

Ve které dobe nevypadali lide jako přes kopírak 🤔😄