tomborova

Pamatujete na Nagano v roce 1998 kde jsme porazili rusáky ?

Odpovědi
Bedy

Ano, zvlášť poté, co se o tom teď tolik mluví a ukazují se záznamy.
Aspoń v něčem jsme dobří – ten sport nám docela jde dobře a nejen hokej.

sevos

A co jako?

Bičiště

Porazili jsme i ostatní týmy. Asi jde o připomenutí, že to bylo finále, a těsné – 1:0 Neporazili jsme rusáky, ale ruský tým,ruské mužstvo, sbornou. Myslím, že výraz rusáky, rusáci, by slušný fanda používat nemusel. Slováci nám někdy říkají čehůni – líbí se ti to?